ZAKOŃCZENIE PRAC NAD POLSKĄ WERSJĄ PRZEWODNIKA OCENY I KAPITALIZACJI SPOTKAŃ Z UCZESTNIKAMI PO ZAKOŃCZENIU PROGRAMÓW MOBILNOŚCI W RAMACH PROJEKTU PC IMPRESS

Fundacja VCC zakończyła prace nad polską wersją językową przewodnika oceny i kapitalizacji spotkań z uczestnikami po zakończeniu programu programów mobilności, dostępnych w krajach partnerów projektu. Materiał został przygotowany w ramach projektu PC IMPRESS, realizowanego wraz z przedstawicielami z Francji (ADICE), Holandii (PRO-WORK), Włoch (CESIE) oraz Hiszpanii (STEP).

Obecnie Fundacja VCC rozpoczyna etap rozpowszechniania wersji elektronicznej materiału. Zadaniem przewodnika jest wskazanie i omówienie zadań i aktywności, które można wykorzystać do kapitalizacji i oceny spotkań z uczestnikami po powrocie z programów mobilności za granicą.

Ostatnim etapem działań będzie zamieszczenie Przewodnika wraz z pozostałymi narzędziami wypracowanym w ramach realizowanego projektu na specjalnie przygotowanej stronie internetowej. Platforma wraz z narzędziami dostępna będzie zarówno dla uczestników projektów mobilnościowych jak ich opiekunów i mentorów.

2016-12-28-11_35_08-0512-pol-guide-pc-impress-io4_pl-pdf-foxit-reader